Förbundskansliet

Besöksadress: Sandsborgsvägen 52 i Enskede (besök endast enligt överenskommelse)
Postadress: FSDB, 122 88 Enskede 
Telefon: 08-39 20 40
E-post: fsdb@fsdb.org

Amanda Lindberg
Förbundsordförande
E-post: amanda.lindberg@fsdb.org
Mobil (endast SMS): 070-350 21 83
Texttelefon: 019-178441 (från samtal från vanlig taltelefon ring 020-600 650 och begär numret)
Skype-adress: amanda.lindberg84
SIP-adress: amanda.lindbe



Klas Nelfelt
Verkställande ledamot och personalansvarig
E-post: klas.nelfelt@fsdb.org
Telefon: 072-534 45 18

Emil Bejersten
Administrativ handläggare, medlemsregistren och konferenser
Bildtelefon: emil.bejersten@mymmx.se
Obs! Vid samtal via bildtelefon, boka gärna tid först via e-post
E-post: emil@fsdb.org

Annelie Björling
Informatör
E-post: annelie@fsdb.org
Telefon: 070-644 47 47

Eva Donner
Administrativ handläggare RTT-beställningar, Familjesektionen, DBU mm
E-post: eva@fsdb.org
Bildtelefon: eva.donner@ectalk.se
Obs! Vid samtal via bildtelefon, boka gärna tid först via e-post

Karen Fridriksdottir Jungelin
Projektledare Hälsoverkstan
E-post: karen@fsdb.org